Witam, chciałbym zapytać jakie środki stosujecie do "wyciszania" wszelkich elementów w drzwiach, które mogą drgać (spinki, kołki, złącza cięgien itp.).
Chciałbym zakupić jakiś "kit" który skutecznie je "uspokoi".
Co polecacie?
Chciałbym zakupić jakiś "kit" który skutecznie je "uspokoi".
Co polecacie?