Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sprinter 413 cdi 611.981 silnik

mazda323c 02 Aug 2007 16:28 3185 5
    mazda323c
    Level 19  
    Witam mam problem z autkiem jak w temacie 2001rok na dluzszych trasach okolo 500km auto slabnie i pokazuje blad "regulacja cis turbo" P1470 Klient mowi ze dzieje sie to tylko przy zmianie biegow lub redukowaniu ich i przy obrotach mniej niz 3000, wymienilem elektrozaworek (nowy i orginal)sterowania turbo ogladalem dzwigienke turbo i raczej niema mozliwosci zatarcia, dodam ze na krutkich trasach nic sie nie dzieje, auto ma ponad 200tys km ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic. Z gory dziekuje za pomoc
    szym31
    Level 12  
    Miałem podobny problem w c klasie 2.7 cdi i okazało sie że w przepływce było uszkodzone sitko (po jakimś kowalu) w wyniku czego w wewnątrz znajdoway sie kawałki liści. Po wymianie przepływki było ok
    mazda323c
    Level 19  
    szym31 wrote:
    Miałem podobny problem w c klasie 2.7 cdi i okazało sie że w przepływce było uszkodzone sitko (po jakimś kowalu) w wyniku czego w wewnątrz znajdoway sie kawałki liści. Po wymianie przepływki było ok
    kolego w moim nie ma przeplywki pozdrawiam
    firdy
    Level 21  
    Czujnik ciśnienia lub uszkodzony regulator przy turbinie, elektrozawór. Jest pod silnkiem po prawej stronie. Sprawdz napięcie ładowania aku.
    Pozdrawiam
    mazda323c
    Level 19  
    firdy wrote:
    Czujnik ciśnienia lub uszkodzony regulator przy turbinie, elektrozawór. Jest pod silnkiem po prawej stronie. Sprawdz napięcie ładowania aku.
    Pozdrawiam
    Elektrozawor jest nowy i orginalny, ladowanie jast ok,ja mysle ze w turbo cos siedzi dalem ja do sprawdzenia
    mazda323c
    Level 19  
    ZAMYKAM TEMAT AUTO ZROBIONE TURBINA SIE ZACINALA, DZIEKI WSZYSTKIM ZA ZAITERESOWANIE POZDRAWIAM