Witam. Mam w komputerze wyjście s-out i przejściówkę , która była w zestawie. Przejściówka ma na końcu wyjście do eurozłączy (konkretnie do video in) . kiedyś podłączałem w ten sposób tv do kompa , i wszystko działało sprawnie. Teraz miałem sformatowanego kompa i nie wszystko jest tak samo jak wtedy. Podłączony telewizor podczas włączania wyświetla jakieś białe paski , a potem już tylko ciemność;] . Podejrzewam że to brak sterowników , albo brak aktualizacji. Mam kartę NVIDIA GeForce2 mx\mx 400. Wersja sterownika 5.1.2001.0 . Powiedzcie mi jeśli to sterowniki (a raczej tak) to gdzie mogę je ściągnąć. Pamiętam że przed formatowaniem aktualizowałem sterowniki , z linka jakiejś pomocy do gier , ale dziś link przepadł. Być może potrzebny jest jakis program (być może brat go zainstalował i mi o tym nie mówił ;] ) więc jeśli to tez proszę o linka.