Vito 108 bez klimy. Nie działa nawiew. Na żdnym biegu. Gdzie szukać przyczyny, gdzie znajduję się wentylator??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez norbert.s.:To nie jest Chat, tylko forum techniczne. Albo wiemy coś konkretnie i odpowiadamy, albo nie piszemy nic. Jeżeli kolega nie powstrzyma swoich zapędów w odpowiadaniu na wszystko i wszędzie, to ja je powstrzymam blokadą pisania.