Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalworkMetalwork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADG 8441 - nie pobiera wody...

14 Wrz 2007 11:26 5726 3
  • Poziom 2  
    ... a na dodatek dioda pracy miga.
    Dzień wcześniej jeszcze normalnie zmywała.
    Nie wiem jak się dostać na "dno" zmywarki bo to jest model do zabudowy, a w instrukcji obsługi nic na ten temat nie.

Moderowany przez skryn:

Treść tematu poprawiłem dodając typ urządzenia.

• MetalworkMetalwork
  • Poziom 21  
    Może najpierw model, potem ile razy miga dioda, a najpierw sprawdź filterek czy nie jest zapchany, czy elektrozawór się otwiera?
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 2  
    model ADG 8441

a dioda miga jak chcę właczyć zmywarkę cały czas - do czasu jak ustawie programator na 0 (wtedy nie miga)

Dodano po 1 [minuty]:

Filtr nie powinien być zapchany bo dośc regularnie go czyszczę, a gdzie znaleźć ten elektrozawór?
    Zmywarka jest wbudowana w meble kuchenne i za bardzo ni emam możliwości jej przesuwania / odsuwania...
  • Poziom 16  
    zresetuj program (wcisnij i przytrzymaj przycisk start ok 5 sec i zamknij drzwi) powinno oproznic zmywarke. Wyczysc dokladnie filtr i sprobuj jeszcze raz uruchomic jesli blad nastapi od razu to przyplywomierz sprawia problemy (najczesciej styki) jesli po kilku minutach to cisnieniowy wylacznik.

policz mrugniecia pomiedzy sekundowymi pauzami... one sugeruja blad pewnie bedzie 7 mrugniec sekundowa przerwa i znow 7 mrugniec... ale z doswiadczenia obstawiam F4 :D

podaj ile mrugniec a powiem co jest zrypane

elektrozawor jest w tylnej czesci zmywarki na dole. Trzeba zdemontowac przednia pokrywe pod drzwiami 4 srubki T15 i mozna go zobaczyc.

Jesli to FM to wtedy juz trzeba wysuwac zmywarke co wbrew pozorom nie jest takie trudne (wystarczy wkrecic nozki do srodk obudowy i wyciagnac za drzwi) i szukac z lewej strony maszyny