Probowalem to juz na dwoch egzemplarzach scalaka i dzialanie jest takie samo. Zasilanie V+ (5V), V- (0V). Wykorzystuje jeden wzmacniacz operacyjny, reszta jest odlaczona. Na IN- dzielnik napiecia na dwoch rezystorach 1k (2,5V). Drugie wejscie (IN+) podlaczam naprzemiennie do 0V i 5V. Tego samego spodziewam sie na wyjsciu. Niestety panuje na nim zawsze stan wysoki (ok 4,75V). Dlaczego komparator nie dziala? Probowalem rowniez podlaczyc wejscia pozostalych wzmacniaczy operacyjnych do masy, bez rezultatu.