Witam.
Czy ktoś mógłby mnie pokierować, dlaczego ten układ nie działa tak jak powinien.tzn tak jak na rysunku jeden komparator powinien reagować na napięcie poniżej 5V, a drugi powyżej. Jeden i drugi nie działa. Napięcia na wyjściach są około 0,20V. Z góry dzięki za pomoc.
Czy ktoś mógłby mnie pokierować, dlaczego ten układ nie działa tak jak powinien.tzn tak jak na rysunku jeden komparator powinien reagować na napięcie poniżej 5V, a drugi powyżej. Jeden i drugi nie działa. Napięcia na wyjściach są około 0,20V. Z góry dzięki za pomoc.