Mam pytanie, co sądzicie o poniższym układzie do montarzu dla początkującego? Warto go budować, czy znacie coś lepszego i prostego?
p.s. w jaki sposób należy dobierać rezystory R1 i R2?
p.s. w jaki sposób należy dobierać rezystory R1 i R2?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamOrdog napisał:koncowka Vled to zasilanie diod, a V+ to zasilanie scalaka, mam racje?
Cytat:U(led) można podłączyć z głównym zasilaniem układu. Zasilanie układu powinno się wahać w granicach od 12V do 28V. Zależy od mocy diod i zakresu pracy.
stasiekm napisał:potzrebny jest do nieg takze prostownik, najlepiej aktywny
pawelcb33 napisał:niemam wlasnie tego ,to wyslij .
dzieki wielkie