Mam linuxa ktory wazy 50mb. Jak zrobic aby botowal sie z pendrive?od storny biosu sobie poradze , chodzi mi jak wgrac pliki boot do pendrive, a konkretnie jakim programem .z gory dzieki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamnici napisał:Mam linuxa ktory wazy 50mb. Jak zrobic aby botowal sie z pendrive?od storny biosu sobie poradze , chodzi mi jak wgrac pliki boot do pendrive, a konkretnie jakim programem .z gory dzieki
syslinux -s /dev/sda1
SYSLINUX -ma F: / gdzie F: to litera dysku USB