Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór wzmacniacza do głośnika MAGNAT XPRESS 12 i RAVELAND

14 Lis 2007 17:01 1786 6
  • Poziom 13  
    Witam, mam zamiar kupić jakiś najlepszy wzmacniacz do głośnika MAGNAT XPRESS 12 wiele żeczy pozytywnych o nim wyczytałem i myślę że za te pieniądze on będzie najlepszym moim rozwiązaniem, jeżeli się mylę to napiszcie co by było lepsze.
    Co do wzmacniacza to mam na oku takie jak:

1.CRUNCH DS-4100VU
    2.BOSCHMANN JA - 948 ATX
    3.CARPOWER HPB-1502

Narazie wzmacniacz będzie mi służył do napędzania dwóch subwoferów
    MAGNATA EXPRESS 12 i RAVELANDA AX1010

W przyszłości mam zamiar dokupić jakieś lepsze głośniki na przód.
    A więc który wzmacniacz by się najlepiej spisywał do tych dwóch głośników, czy to wogule dobrze będzie grało z tymi dwoma głośnikami?

Piszcie wasze opinie i sugestie :P
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Moderator CarAudio
    Kto ci powiedział ,że 2 różne subwofery w aucie ,to dobry pomysł ? Co ci brakowało w tym AXie ,bo chyba tego już miałeś?Kompletujesz sprzęt od tyłu ?Zamiast tych 2 subów weź 1 ale "lepszy".........no właśnie jak napiszesz czego oczekujesz ,to może się da coś podpowiedzieć ,a tak nawet nie wiemy do jakiej muzy to potrzebujesz ,jakie auto itd. ?
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 13  
    No więc mam słaby wzmacniacz, dlatego chce go wymienić, AX już mam i gra nawet dobrze tylko ten wzmacniacz się z nim nie radzi jest to ARIZONA EAGLE, głośnik dudni a nie gra, dlatego nie wiem czy jak zmienie wzmacniacz to cos pomoże, MAGNATA chciałem kupic żeby było więcej bassu w samochodzie. Słucham techno, a co do auta to BMW 525 Kombii

Dodano po 1 [minuty]:

Narazie wymienie tylko wzmacniacz i zobacze jak gra. Tylko proszę was o pomoc w wyborze.
    Pozdrawiam
  • Moderator CarAudio
    Masz dobrą skrzynię do tego AXa ? Dokupić drugi głosnik "średniej" ......a nawet budżetowej klasy ,to nie ma sensu. AX do demonow szybkosci nie należy ,a do techno przydało by ,się kupić "szybszy" głośnik.Możesz kupić sobie PBM10 + Monacora 1502 i gotowe (AXa wystaw na allegro). Możesz PB najpierw dać w BR ,a potem jak już dojdziesz do tego,że nie liczy się ilośc ,a jakość (szybkość) i jako takie zróznicowanie basu (jak na głosnik za 350zł) dasz go w Closed i po sprawie(ciśnienia też nie zabraknie)

PS; to tylko moje sugestie
  • Poziom 13  
    Na stronie essa.pl ten głośnik PBM10 kosztuje 429zł, o jaki głośnik ci chodziło za 350zł?

Dodano po 2 [minuty]:

Czyli jak kupię PBM10 i Monacora 1502 to bass i ciśnienie będzie dość mocny?
  • Moderator CarAudio
    Sory nie sprawdzałem teraz ceny ,tylko podałem sprzed ok 2 tygodni ...........ale i tak podtrzymuję ,że M10 to dobry wybór do sluchania muzyki.

PS: jeśli ci zależy tylko na SPLu i "zadymie" ,to są tu na forum koledzy ,którzy się na tej kategorii CA znają duuużo lepiej i może oni ci coś doradzą
  • Poziom 13  
    No ok, ale chodzi mi tak ogólnie, słyszałeś ten głośnik? lubie posłuchać dobrego bassu nie żeby zrobić zadyme.

Dodano po 12 [minuty]:

A czym się różni Hertz ES 250 od PBM10 - cena jest prawie taka sama.