Chcę sterować komputerem przekażnik na np.12v Moge wykorzystać port USB (na nim mi zależy) rólwnoległy i szeregowy
Jeśli macie schemat albo pomysł albo też program piszczie
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
Jeśli macie schemat albo pomysł albo też program piszczie
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]