Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hoover - pralka

renata palicka 03 Gru 2003 15:06 13210 8
  • #1 03 Gru 2003 15:06
    renata palicka
    Poziom 2  

czesc czy moze ktos mi przyblizyc marke hoover szczegolnie jestem zaineresowana pralkami tej wlasnie firmy czy moze ktos ma osobiste doswiadczenia w temacie jakosci pralek tej wlasnie firmy :?: :?: :?:

0 8
  • #2 04 Gru 2003 16:41
    zayzayer
    Specjalista AGD

No cóż, jedne są po prostu Candy, inne trochę lepsze Candy,
    czyli nic ciekawego i na dodatek mają bardzo drogie części.
    Sobie to bym czegoś takiego nie kupił nawet za pół ceny.

0
  • #3 05 Gru 2003 09:39
    renata palicka
    Poziom 2  

dzieki za odp. ale czy Twoja opinia dotyczy calej oferty pralek firmy hoover czy tak jak w przypadku firmy boch od pewnego pulapu zaczyna to byc dobrej klasy sprzet. O ile wiem jest to firma angielska. a co do tematu czesci zamiennych - hm... moze takie nie beda potrzebne?

0
  • #4 05 Gru 2003 09:52
    39006
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 06 Gru 2003 00:05
    elektryk2000
    Specjalista urządzeń chłodniczych

zayzayer napisał:
    No cóż, jedne są po prostu Candy, inne trochę lepsze Candy,
    czyli nic ciekawego i na dodatek mają bardzo drogie części.
    Sobie to bym czegoś takiego nie kupił nawet za pół ceny.

Może tak, ale bardzo dużo sprowadzanych z Zachodu pralek Hoover, zwłaszcza tych 10-letnich, do złudzenia przypomina "nasze" Ardo - ten sam zbiornik, bęben....
    Ja również bym nie kupił nowej pralki tego producenta. (Zresztą miałbym poważne wątpliwości szukając innej alternatywy, mało jest naprawdę dobrych pralek w tym gąszczu, niestety, ale... co ja mówię, powinienem się cieszyć ;) )

0
  • #6 06 Gru 2003 00:24
    elektryk2000
    Specjalista urządzeń chłodniczych

Widzę że jesteś już zdecydowana na konkretną markę, kupuj więc Hoover'a! Wiem jak to jest, sam kiedyś kupowałem radio do samochodu i nikt nie był w stanie mnie przekonać do czegoś innego niż Sony. Później sam się przekonałem, a "soniacza" mi ukradli, żałowałem tylko szyby ;)

0
  • #7 09 Gru 2003 12:32
    renata palicka
    Poziom 2  

elektryk2000 napisał:
    Widzę że jesteś już zdecydowana na konkretną markę, kupuj więc Hoover'a! Wiem jak to jest, sam kiedyś kupowałem radio do samochodu i nikt nie był w stanie mnie przekonać do czegoś innego niż Sony. Później sam się przekonałem, a "soniacza" mi ukradli, żałowałem tylko szyby ;)

jak bym juz byla zdecydowana to bym nie prosila o rade i opinie osob zgromadzonych na tym forum, nie mam przekonania a jak pytam sprzedawcow rozkladaja rece bo niewiele wiedxza na temat tej firmy a ewentualne usterki sa zglaszane bezposrednio do serwisu takze oni o tym nie wiedza takze takie buty....

0
  • #8 09 Gru 2003 17:00
    K.Olczak
    Poziom 11  

W Hooverach połowa części jest włoska tak jak i w innych pralkach ale zdobyć konkretny element jest trudno bo sieć serwisowa nie jest rozbudowana.Wcześniej czy póżnie coś w niej nawali a wtedy czekasz tygodniami i pierzesz w miednicy.Dla sportu jest więc o co walczyć.

0
  • #9 24 Gru 2008 23:39
    Qalitet
    Poziom 1  

mam hoovera jest głośna i na dodatek guma sie wałkuje przy bębnie miedzy drzwiczkami nie polecam jest to druga pralka z media pierwsza po jednym praniu wysiadło łożysko chcieli mi przysłać serwisanta ale po stresach wymienili na nowa koszt tej pralki to 1500zł

0