Może temat się powtarza ale żaden nie ma tyle usterek na raz co mój ten model a chciałem zaznaczyć że wszystkie tematy czy posty co mi na wyszukiwarce pokazało poczytałem i nie jestem ze satysfakcjonowany - więc proszę o jakiekolwiek wasze rady
1. - po przełączeniu programu na inny program to tak jakby się rozstrajał ciut ciut - mrowienie, ziarnistość, coś w tym rodzaju
2. - na dodatek charczy głos delikatnie ( tak jakby głośnik zamontowano w metalowym pudle i nie dokręcono śrubek mocujących głośnik ) tez nie na wszystkich programach - albo obraz albo dźwięk,
3. - oraz na niektórych programach obraz świecił - mrugał lub migotał jak świetlówka - pewnie około 50 Hz to migotanie ma z takimi poziomymi delikatnymi pasami ( pasy to takie delikatne złe ustawienie trakingu w MTV -magnetowid, lub coś w tym rodzaju )
4. - na dodatek to jeszcze mi piszczy przetwornica gdy wyłączę go na standby na pilocie - kiedyś miałem taki przypadek to wymieniłem kon. za mostkiem gretza po pierwotnej i pomogło
Czy jest to nadal zasilacz ? już po pierwotnej i wtórnej stronie wymienione elektrolity - nie wszystkie bo niektóre stwarzały wrażenie dobrych .
Pozdrawiam Damiao
1. - po przełączeniu programu na inny program to tak jakby się rozstrajał ciut ciut - mrowienie, ziarnistość, coś w tym rodzaju
2. - na dodatek charczy głos delikatnie ( tak jakby głośnik zamontowano w metalowym pudle i nie dokręcono śrubek mocujących głośnik ) tez nie na wszystkich programach - albo obraz albo dźwięk,
3. - oraz na niektórych programach obraz świecił - mrugał lub migotał jak świetlówka - pewnie około 50 Hz to migotanie ma z takimi poziomymi delikatnymi pasami ( pasy to takie delikatne złe ustawienie trakingu w MTV -magnetowid, lub coś w tym rodzaju )
4. - na dodatek to jeszcze mi piszczy przetwornica gdy wyłączę go na standby na pilocie - kiedyś miałem taki przypadek to wymieniłem kon. za mostkiem gretza po pierwotnej i pomogło
Czy jest to nadal zasilacz ? już po pierwotnej i wtórnej stronie wymienione elektrolity - nie wszystkie bo niektóre stwarzały wrażenie dobrych .
Pozdrawiam Damiao