Witam.
Na runku dostępna jest cała masa plastikowych obudów. O ile otwory okrągłe nie stanowią zazwyczaj problemu, o tyle, estetyczne, profesjonalne wycięcie otworu (np. prostokąta na klawiaturę numeryczną) zaczyna stanowić, przynajmniej w warunkach domowych / amatorskich poważny problem.
Wiem, że niektóre firmy zlecają wycięcie otworów o dowolnych kształtach specjalistycznym firmom, np. wycinanie wodą.
Jestem ciekaw, czy spotykacie się z podobnymi problemami, i jak sobie z nimi radzicie. Ja noszę się z zamiarem zaprojektowania i wykonania kilku (nastu?) paneli sterujących do własnego użytku.
A może są przewidziane gotowe obudowy?
Swoją drogą, ciekawe skąd firma Satel ściąga obudowy, np. jak na obrazku:
Ich projekt, czy korzystają z jakichś gotowych kadłubków?
Na runku dostępna jest cała masa plastikowych obudów. O ile otwory okrągłe nie stanowią zazwyczaj problemu, o tyle, estetyczne, profesjonalne wycięcie otworu (np. prostokąta na klawiaturę numeryczną) zaczyna stanowić, przynajmniej w warunkach domowych / amatorskich poważny problem.
Wiem, że niektóre firmy zlecają wycięcie otworów o dowolnych kształtach specjalistycznym firmom, np. wycinanie wodą.
Jestem ciekaw, czy spotykacie się z podobnymi problemami, i jak sobie z nimi radzicie. Ja noszę się z zamiarem zaprojektowania i wykonania kilku (nastu?) paneli sterujących do własnego użytku.
A może są przewidziane gotowe obudowy?
Swoją drogą, ciekawe skąd firma Satel ściąga obudowy, np. jak na obrazku:
Ich projekt, czy korzystają z jakichś gotowych kadłubków?