Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lanos nie wchodzi w obroty

28 Dec 2007 17:51 5941 12
  • Level 25  
    Mam problem ,który w dodatku będzie mi trudno precyzyjnie opisać bo dawno nim nie jeździłem.
    Lanos benzyna gaz nie wchodzi w obroty pod obciążeniem.To znaczy gdy ruszam przy stosunkowo małych obrotach i pod dużym obciążeniem zaczyna się dusić i w rezultacie gasnąć.Pedał gazu jest wciskany delikatnie.Mam wrażenie ,że nie ma odpowiedniej regulacji opóźnienia zapłonu bo co jakiś czas strzela w filtrze powietrza.
    Pod stałym obciążeniem i stałych obrotach może być
    Jeżeli był by to gaźnik to dałbym sobie radę.
  • Level 13  
    a nie była przypadkiem zdejmowana klema, lub spadek napięcia akumulatora?
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    WN sprawdzić
  • Level 25  
    Klemy są cienkie i obluzowane
    to fakt.A co oznacza WN.świece są wypalone odpowiednia na ceglasto.
  • Level 13  
    w Lanosach jest specjalna procedura którą trzeba wykonać po zdjęciu i ponownym założeniu klem. bez jej wykonania dzieją się różne rzeczy. poszukaj na elektrodzie może jest gdzieś opis, a jak nie to napisz zrobie skany i Ci wyśle.
    pozdrawiam
  • Level 18  
    Przynajmniej raz w roku mam na warsztacie auto z zamarzniętą wodą w układzie wydechowym. Pobyt w ciepłym garażu usuwa problem, poza tym sprawdź czy mikser nie przemieścił się i nie stoi w poprzek przewodu dolotowego. Tyle na początek.
  • Level 25  
    Wcześniej wlałem na ok 7lit.benzyny pół litra jagodzianki na kościach poprawiło się bardzo ale na krótko.Jutro sprawdzę mikser , dokręcę klemy
  • Level 17  
    Miałem takie objawy.
    Zacznij od wymiany kabli WN (wysokiego napięcia) i wymiany świec.
  • Level 25  
    Kable i świece były ostatnia wymieniane.Zaciekawiło minie to co napisał sebol_jazda.Czyli wynika z tego że przy problemach z kontaktem bios się krzani
  • Level 13  
    Może tak być, opisana jest ta procedura w czasopiśmie "AutoElekto" dzisiaj zrobie skany i wrzuce
  • Level 13  
    tutaj jeszcze nie było napisane że ma sie ona zagrzać na wolnych obrotach, bez gazowania.
  • Level 25  
    przeglądał załącznik i wydaje się mi że nie został w całości zamieszczony