Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm golf - nie działa jak należy

28 Gru 2007 20:55 1715 9
  • Poziom 10  
    Witam, podłączyłem alarm zamyka i otwiera dobrze, ale po uzbrojeniu gdy podniesiemy maskę alarm się nie włącza to samo sie dzieje jak drzwi otworze bez rozbrojenia oczywiście. Co sie dzieje?? Powiedzcie proszę. pozdrawiam.

Dodano po 2 [minuty]:

a ma jeszcze funkcje, która powinna uzbrajać po tym jak sie nie otwiera drzwi, to tez nie chce działać.
  • Poziom 18  
    Alarm nie "widzi" krańcówek. Najwyraźniej nie są prawidłowo podłączone do alarmu.

Łukasz

P.S.
    Akurat ta druga funkcja powinna działać przy nie podłączonych drzwiach. To znaczy uakywniać się cały czas, bo alarm cały czas będzie przekonany, że drzwi się nie otworzyły i bedzie się ponownie uzbrajał.

Co to za alarm ?
  • Poziom 20  
    Moim zdaniem masz krancówki zwarte do masy i alarm pomija uszkodzone wejscie. Sprawdź czy oswietlenie wnętrza działa jak należy.
  • Poziom 27  
    Alarm chińszczyzna.Napisz jaki to golf.Po drugie sprawdź w instrukcji alarmu jak sygnalizowane są(jeśli są)niedomkniete drzwi.Jesli jest to sygnalizowane to tak jak wspomniał kolega wyżej podłączony do masy na stałe przewód od krańcówek.
  • Poziom 10  
    Już doszedłem co źle podłączyłem, ale mam pytanie przestawiam zworkę w celu wydłużenia sygnału, aby został podany impuls domykający szyby, przy otwieraniu drzwi naciskając krótko na przycisk szyby wszystkie sie opuszczają. Czemu tak sie dzieje??
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Do domykania szyb w tym alarmie jest chyba oddzielny przewód, który musisz podłączyć razem z przewodem zamknij do centralnego zamka. Długość impulsu zamka zostaw tak jak było.
  • Poziom 10  
    Długość impulsu przestawiłem tak jak było (przewód podłączyłem do domykania) to w ogóle nie chce domykać po przytrzymaniu przycisku.
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Nie tak dawno robiłem ten alarm (urządzenie klienta) w Golfie III. Oryginalny zamek pneumatyczny chodził na impulsie 0,7 sekundy. Po uzbrojeniu alarmu zamykał drzwi i domykał wszystkie szyby łącznie z szyberdachem.
  • Poziom 10  
    a jak podłączył Pan szyber dach i szyby jednocześnie ????????

Dodano po 3 [minuty]:

może Pan zwarł dwa przewody od domykania szyb i szyberdachu????????
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Sterownie komfortem w golfie było już omawiane na forum. Użyj funkcji SZUKAJ.
    Klawiatura ci się zacina?