Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW LT 35 centralny zamek z pilotem

13 Sty 2008 10:21 2515 2
  • Poziom 11  
    Vitam . Kupiłek VW LT z 2006 roku i ma centralny zamek z pilotem (oryginalnym VW) . Jest moduł zamka + dodatkowy moduł współpracy z pilotami - włoski DELTA. Czy jest możliwe założenie i podłączenie alarmu współpracującego z tymi pilotami ??? Co gorsza macając jak cajmer microswitch na module pilotów wyprogramowałem je !!! HELP !!!
    Stosując światłe rady forumowiczów wymacałem jak wpiąć się w przekaźniki modułu zamka - ale może jednak dałoby się coś zrobić z tymi oryginalnymi pilotami. Są dość porządne. Z góry dzięki za porady.
    A może ktoś wie jak sprawdzić ile ma rzeczywiście kilometrów, bo licznik kręcony naturalnie (jak to piszą asekuracyjnie w autohandlu na tabliczkach nie "przebieg" ale "wskazanie drogomierza" :-) ).
  • Relpol przekaźniki
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    Założyłem zwykły alarm SEO wlutowując się do płytki modułu zamka (interesujący przekaźnik 2 w 1). Ale nurtuje mnie z ciekawości jak udało mi się wyprogramować tamte piloty:-(
    Ta włoska firma DELTA to po prostu alarmy COBRA. Niestety nie ma nigdzie opisu działania tego modułu radiowego.
    Dla zainteresowanych ma poczwórny microswitch i 3 przekaźniki: 2 zwykłe i jeden polaryzowany.
    Dzięki za porady.