Witam
Mam problem z kotłem zapłon elektroniczny rok pr 1999. Kocioł w fazie co pracuje prawidłowo, natomiast przy cwu grzeje do temp. 90C i czujnik wyłącza dopływ gazu.Po wystudzeniu sie ponownie się zapala. Czysciłem wymiennik ale nie pomogło. POZDRAWIAM !!!
Mam problem z kotłem zapłon elektroniczny rok pr 1999. Kocioł w fazie co pracuje prawidłowo, natomiast przy cwu grzeje do temp. 90C i czujnik wyłącza dopływ gazu.Po wystudzeniu sie ponownie się zapala. Czysciłem wymiennik ale nie pomogło. POZDRAWIAM !!!