Potrzebuje jakiś schemat układu który przetworzy 4 sygnały analogowe (z sumuje ich multiplekserem) i przetworzy na postać cyfrową. Z uwzględnieniem próbek. Dziękuje za pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam