Mam 2 piloty do Omegi B rok 1995, działały OK, teraz po zamknięciu nie mogę otworzyć, ani zamknąć pilotem. Obydwa piloty mają dobre baterie, mruga tdeż czerwona dioda. Próbowałem też włączyć zapłon i naciskając zamykanie na pilocie, ale bez rezultatu. Co mam dalej zrobić ?
Konto firmowe: