Witam problem mam z owym bolidem a mianowicie mam błąd stały "Sterownik biegu jałowego" zwarcie do masy , obecny. jest to wtrysk Bosch Motronic M1.5.5 ( mot TS " 98)
Aby usunąc usterkę wykonałem sprawdzenie przepustnicy oraz potencjometr wymieniłem na nowy , wykonując odrazu zerowanie parametrów po wymianie. Dalej mam błąd obecy.
proszę o jakieś sugestie znawców Twin Sparków.
Aby usunąc usterkę wykonałem sprawdzenie przepustnicy oraz potencjometr wymieniłem na nowy , wykonując odrazu zerowanie parametrów po wymianie. Dalej mam błąd obecy.
proszę o jakieś sugestie znawców Twin Sparków.