Witam. Tak jak w temacie. Chcę zbudować kolumny basowe na głośniku alpharda <to sie wam na pewno nie podoba> 38 cm. I to moje pytania co do ich budowy: jakie wymiary skrzyni, jakie tunele, jakie otwory br? A czy te wymiary obudowy mogą być 50x45x50 [cm] (wys. x szer x gł.)? I czy trzeba ją wygłuszyć ? Dzięki za każdą pomoc. Pozdrawiam Darkus