Witam
Mam problem z podłączenie komputera do routera. Mam dwa komputery jeden w jednym pokoju drugi w drugim. Chciałem podłączyć podwójną skrętką {20m} i mi nie działa. Na routerze lampka raz jaśniej świeci, raz ciemniej. Na komputerze pokazuje ograniczenie połączenia i że nie da się pobrać adresu IP.
kabel mam:
pierwsza skrętka 1,2, a druga 3,6, nie krosowany.
Może trzeba zkrosowac?
Pozdrawiam
S
Mam problem z podłączenie komputera do routera. Mam dwa komputery jeden w jednym pokoju drugi w drugim. Chciałem podłączyć podwójną skrętką {20m} i mi nie działa. Na routerze lampka raz jaśniej świeci, raz ciemniej. Na komputerze pokazuje ograniczenie połączenia i że nie da się pobrać adresu IP.
kabel mam:
pierwsza skrętka 1,2, a druga 3,6, nie krosowany.
Może trzeba zkrosowac?
Pozdrawiam
S