Witam
Mam następujący problem z w\w kinem - głośniki bardzo wyraźnie szumią i nie ma na to wpływu zmiana głośności, odłączenie kabli audio, uziemienie obudowy itp.
Wymieniłem elektrolity w zasilaczu i od zasilania końcówek i problem pozostaje. Stwierdziłem tylko, ze gdy odłączę taśmę łącząca płytę z prockami (tą pod napędem dvd) z dużą płytą szum prawie znika ale wtedy nie mam sterowanie oraz dźwięku z radia i płyt
Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić ?
Mam następujący problem z w\w kinem - głośniki bardzo wyraźnie szumią i nie ma na to wpływu zmiana głośności, odłączenie kabli audio, uziemienie obudowy itp.
Wymieniłem elektrolity w zasilaczu i od zasilania końcówek i problem pozostaje. Stwierdziłem tylko, ze gdy odłączę taśmę łącząca płytę z prockami (tą pod napędem dvd) z dużą płytą szum prawie znika ale wtedy nie mam sterowanie oraz dźwięku z radia i płyt
Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić ?