Mam problem z peogramowaniem tego procka willemem a dokladniej willem zczytuje zawartosc procka a nie chce go kasowac ani programowac i niewiem co jest grane. Zaznaczam ze mam przystawke w wersji podatawowej tzn. z dwiema podatawkami na duze i male procki oraz przelacznik miedzy 90S a 89C. Z gory dziekuje za pomoc.
Tylko ze sprawdzalem rozne przystawki ale z takim samym rozmieszczeniu sciezek na 4 roznych wilemach i to samo
Tylko ze sprawdzalem rozne przystawki ale z takim samym rozmieszczeniu sciezek na 4 roznych wilemach i to samo