Witam.
Mam taki o to problem z tym radiem. adio po podłączeniu 3 różnych anten działa ok ale do czasu, dokładnie wygląda to tak cb działało super aż pewnego dnia zaczęło jakoś dziwnie odbierać zasięg sie zmniejszył. Miałem pod ręką drugą antenę zamatowałem z dwa dni było super aż pewnego dnia włączam radio a tu jakieś szelesty pytam sie jak mnie słychać, słyszę odpowiedz jakoś trzeszczy. Pod ręką była trzecia antena i taki sam efekt było z jeden dzień ok a później ten sam problem. Mam już dość nie wiem czym to może być spowodowane. Antena zamocowana na stałe, dodam też że jak jadę to często zbiera jakieś zakłócenia sq muszę skręcać dość mocno. Teraz sq też musi być prawie na pół skręcone żeby nie szeleściło.
Poprawiłem. Po kropce na końcu zdania wstawiaj spację. Będzie się nam łatwiej czytać. /c2h5oh/
Mam taki o to problem z tym radiem. adio po podłączeniu 3 różnych anten działa ok ale do czasu, dokładnie wygląda to tak cb działało super aż pewnego dnia zaczęło jakoś dziwnie odbierać zasięg sie zmniejszył. Miałem pod ręką drugą antenę zamatowałem z dwa dni było super aż pewnego dnia włączam radio a tu jakieś szelesty pytam sie jak mnie słychać, słyszę odpowiedz jakoś trzeszczy. Pod ręką była trzecia antena i taki sam efekt było z jeden dzień ok a później ten sam problem. Mam już dość nie wiem czym to może być spowodowane. Antena zamocowana na stałe, dodam też że jak jadę to często zbiera jakieś zakłócenia sq muszę skręcać dość mocno. Teraz sq też musi być prawie na pół skręcone żeby nie szeleściło.
Poprawiłem. Po kropce na końcu zdania wstawiaj spację. Będzie się nam łatwiej czytać. /c2h5oh/
przed wysłaniem postu.