arturavs napisał: Witam
Jakie to auto? ( Marka)
90% ciężarówek ma już przetwornice. Green33 : szanująca się przetwornica kosztuje ponad 300 PLN.
Nie do końca to prawda... Ood kilku lat stosuję przetwornice impulsowe polskiej produkcji ( firma z wybrzeża - nie będę robił reklamy ) i pakuję je do zasilania sprzętów typu Motorola w wozach PSP, czy parokrotnie w tramwajach do zasilania GM 1200, pobór prądu na poziomie 8 A i jakoś wszystko działa i się nie dymi... Cena w okolicach 130 zł, ale: znam też inne polskie przetwornice które masowo padają, a cenę mają podobną ... To bardziej nie kwestia ceny a rzetelności producenta.
Pozdrawiam Marcin