Co powinna dać wymiana elektrolitów w końcówce mocy, przedwzmacniaczu?? Bo w wypadku mojego amplitunera po wymianie w końcówce dźwięk najpierw charczał, jak się wyspałem było słychać głośniej, a po pewnym czasie było "dużo" głośniej. Dużo, bo słyszę każdą różnicę, i ta różnica jest dla mnie bardzo ważna. Wymieniłem potem elki w przedwzmaku, ale jakby gra słabiej, i łatwiej mu o trzeszczenie (tzn po wymianie w końcówce mogłem ustawić bas na 10, głośność na około 6-7 i było ok, tymczasem teraz bas na 10, głośność na 5 i jeszcze lekko nie wyrabia. Wtedy wychylenie membrany sięgało 15mm, teraz koło 12).