Witam. Posiadam w/w Astrę. Jeżdżę tylko na gazie. Na początku spalanie było rewelacyjne - 6,5 l/100Km.Obecnie spala ok. 10l/100Km. podejrzewam, że przyczyną jest oderwany kabelek od sterownika gazowego( symulatora lambdy).Poszukuję informacji na temat tej instalacji gazowej. Może ktoś z Kolegów posiada podobną instalacę i może podać mi podłączenie przewodów we wtyczce. Sytuację tą pokazuje załączone zdjęcie.Dodam jeszcze ,że jest to Astra kombi, wtrysk jednopunktowy Multec. Pozdrawiam.SKORBI.
Zdjęcie: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic743855.html#3821402
Zdjęcie: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic743855.html#3821402