wtryski- po regeneracji, pompa- wymieniony wałek krzywkowy poniewaz w pompowtryskiwaczach znajdowały sie opiłki gasl na wolnych obrotach ,pompka elektryczna zasilania pracuje ok 1 minuty zanim nabije cisnienie kontrolka gasnie po15sek ale pomka pracuje nadalnie wiem czy tak powinno byc na zimno pali lepiej na rozgrzanym silniku gorzej gdzie znajduje sie zawór cisnienia i ile moze kosztowac naprawa dysponuje moze ktos scematem ukladu zasilania