logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Toyota Corolla E11 - akumulator nie radzi sobie z wzmacniaczem i subwooferem

MUcha88 22 Sie 2008 11:30 1337 18
REKLAMA
  • #1 5462343
    MUcha88
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Witam serdecznie,mam straszliwy problem,mianowice w mojej corolli e 11 zamontowalem ostatnio wzmacniacz i skrzynke basowa tonsila,gra wszystko pieknie ale,akumulator nie daje rady,mam obecnie kilkudniowy aku,i juz wczoraj mi samochod ledwo zapalil,jesli nie slucham muzy jest ok...czego to wina?ladowanie altelnatora to od 13 do 14,4 V
    Prosze o pomoc
  • REKLAMA
  • #3 5462787
    domino987
    Poziom 22  
    Posty: 544
    Pomógł: 17
    Ocena: 41
    Jaki silnik, jaki aku, jaki wzmak, jakie kable ??
  • #4 5463019
    w0jta5
    Poziom 15  
    Posty: 169
    Pomógł: 6
    Ocena: 16
    a wzmak masz pod remote podłączony?
  • #5 5463598
    MUcha88
    Poziom 10  
    Posty: 14
    remote nie mam ale mam poprowadzony kabel 12 V na na przelaczniku wiec z guzika odpalam wzmaka,ale po wyjeciu kluczykow i tak zanika napiecie.Aku ma 54 AH wzmak blaupunkt gto czy gta 2 chyba 2x60W kable to komplet ze sklepu car audio,a silnik to 1,4 katalizator 86 KM
  • REKLAMA
  • #6 5463706
    domino987
    Poziom 22  
    Posty: 544
    Pomógł: 17
    Ocena: 41
    Do 1.4 chyba troche za duzy aku powinien być 45Ah, przy za dużym aku alternator może go nie doładować.
    Jaki przekrój maja kable bo za cieńkie moga powodować duże spadki i bardzo szybko rozładowywać akumulator.


    Regulamin p.11, 11.1, 15.
    Proszę poprawić tytuł w pierwszym poście i jednocześnie pisownię we wszystkich.
    Użycie odpowiednich klawiszy uczyni to działanie łatwiejszym.
    (dj-MatyAS)
  • #8 5465104
    ArturAVS
    Moderator
    Posty: 26257
    Pomógł: 2297
    Ocena: 7782
    Witam

    Alternator na pewno naładuje ten aku. Może ładowanie kiepskie? Przy odpalonym silniku i włączonych światłąch powinno być 13.8 - 14.4V.


    Pozdrawiam
    Arturavs
  • #9 5466094
    MUcha88
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Przy zapalonych światłach nie sprawdzałem,na zapalonym silniku bez świateł i czego kolwiek co może pobierać napięcie miernik wskazuje 13 z kawałkiem ale napewno nie 13,8...dopiero jak dam gazu i to ostro to podnosi sie do 14,4 ale jak puszcze gaz spada spowrotem do 13...Nie mam pojecia dlaczego ten akumulator tak szwankuje,na początku myślałem że to ze starości bo stary miał 7 lat,więc kupiłen nowy ale dało to tylko to ze nowy ma faktycznie pojemność podana w karcie,a jeśli chodzi o ładowanie to nic sie nie zmieniło :(
  • #10 5466484
    ArturAVS
    Moderator
    Posty: 26257
    Pomógł: 2297
    Ocena: 7782
    Proponuję alternator przejżeć. To troszkę za mało.
  • REKLAMA
  • #11 5466638
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #12 5468655
    MUcha88
    Poziom 10  
    Posty: 14
    "Czy Autor tematu na pewno założył temat w odpowiednim dziale? Czy Temat dotyczy kłopotów ze wzmacniaczem czy też wadliwej instalacji elektrycznej w samochodzie? Proszę się sprecyzować, bo jeśli problem dotyczy instalacji- to raczej nie ten dział..."

    Problem zaczął sie pojawiać po założeniu wzmacniacza,dlatego umieściłem ten temat w tym dziale,gdybym wiedział co jest nie tak nie prosiłbym o pomoc...
  • #13 5468895
    000andrzej
    Poziom 37  
    Posty: 3276
    Pomógł: 302
    Ocena: 238
    Pochwal się jeszcze (albo ja nie doczytałem) co to za tuba Tonsila. Jakieś parametry mocowe itp...
  • #14 5468912
    MUcha88
    Poziom 10  
    Posty: 14
    to jest zgn 200- i dalej nie pamietam :P musialbym zejsc do samochodu.jest to budowa której dokładnie nazwy nie znam,mianowicie sa tam 2 głośniki skierowane do siebie mębranami i jeden gra w przeciw fazie...no i jest to skrzynka nie tuba :P
  • #15 5469582
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #16 5469898
    000andrzej
    Poziom 37  
    Posty: 3276
    Pomógł: 302
    Ocena: 238
    Zdaje się, że ten woofer powinien być zasilany z sieci 230V? Jakaś przeróbka?

    Poza tym takie coś żre około 200W przy głośnym słuchaniu, co przy akumulatorze 55Ah rozładuje go skutecznie w ciągu około 1/2 godziny. Alternator owszem, ładuje ale ma też ograniczony prąd ładowania. Nic dziwnego, że napięcie ładowania spada jak podłączysz suba. Podejrzewam, że tu tkwi problem. Pierwsze co zrób to zobacz ile Ci to ciągnie prądu i potem wyciągnij wnioski.
  • #17 5470069
    MUcha88
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Owszem woofer jest do użytku domowego,jak go kupiłem był tam wbudowany wzmacniacz 2x90W ale nie fabryczny...więc wyjąłem go ponieważ w takiej obudowie odczuje sie najmniejsza rożnice w zmianie litrażu...a wzmak zajmował jakiś litr jak nie więcej...byłem niedawno na zalewem zegrzyńskim i tam muzyka w moim samochodzie grała 2 dni po czym samochod normalnie odpalił,owszem to był "pierwszy raz" akumulatora...równolegle do podłaczenia wzmaka zepsół sie alarm nie wiedzieć czemu i jest teraz wyłączony z klucza,ale alarm to już inna bajka...
  • #18 5470629
    000andrzej
    Poziom 37  
    Posty: 3276
    Pomógł: 302
    Ocena: 238
    A jak nie włączasz pudła - akumulator dobrze się ładuje i pracuje? Staram się dotrzeć do sedna, co powoduje nadmierne rozładowywanie się akumulatora.
  • #19 5471152
    MUcha88
    Poziom 10  
    Posty: 14
    na nowym akumulatprze ciężko mi to sprawdzić,na starym gdzie pojemność była już niewielka ładował sie on tylko gdy było wszystko wyłączone,czyli światła itd

Podsumowanie tematu

✨ W Toyota Corolla E11 z silnikiem 1.4 86 KM zamontowano wzmacniacz Blaupunkt GTO (lub GTA) o mocy około 2x60W oraz skrzynkę basową Tonsil ZGN 200 z dwoma głośnikami w przeciwfazie. Problem polega na szybkim rozładowywaniu nowego akumulatora 54 Ah podczas słuchania muzyki, mimo że alternator ładuje w zakresie 13-14,4 V. Napięcie ładowania podnosi się do 14,4 V tylko przy wysokich obrotach silnika, natomiast przy spoczynku oscyluje wokół 13 V, co może być niewystarczające do pełnego doładowania akumulatora. Kabel zasilający wzmacniacz jest podłączony bez remote, bezpośrednio na przełączniku 12 V, co powoduje zanikanie napięcia po wyjęciu kluczyka. Dyskusja wskazuje na możliwe przyczyny: niewystarczający prąd ładowania alternatora, zbyt cienkie kable zasilające powodujące spadki napięcia, oraz duże obciążenie prądowe wzmacniacza i subwoofera, który pierwotnie był przeznaczony do użytku domowego z wbudowanym wzmacniaczem 2x90W. Zalecane jest sprawdzenie przekroju kabli, stanu alternatora oraz pomiar poboru prądu przez system audio. Problem pojawił się po instalacji wzmacniacza, co sugeruje, że instalacja elektryczna samochodu może wymagać optymalizacji pod kątem zwiększonego zapotrzebowania na prąd.
REKLAMA