Po wymianie łożysk i czujnika temperatury który został zniszczony przez bęben (przetarta obudowa), pralka na grzaniu na moment załącza napięcie na grzałkę, wyłącza, i pracuje dalej jakby zadana temperatura została osiągnięta. Czujnik jest z pralki Wrozamet( czujnik temper. + bezpiecznik).
Z braku oryginału, sprzedali klientowi taki w serwisie Polara,że ma te same parametry.Zakładając że te czujniki są faktycznie takie same,co może być przyczyną takiego zachowania pralki ? Może ktoś miał taki przypadek ?
Z braku oryginału, sprzedali klientowi taki w serwisie Polara,że ma te same parametry.Zakładając że te czujniki są faktycznie takie same,co może być przyczyną takiego zachowania pralki ? Może ktoś miał taki przypadek ?