Mam taki problem z tym radiem, poleciał stabilizator napięcia +42V, uszkodził przedwzmacnicz i programator. Przedwzmacniacz naprawiłem, natomiast w programatorze wymieniłem SAS6600 oraz układ UL7523.
Po wymianie nadal nie działa nie można załączyć żadnego programu. Napięcie zasilające dochodzi +42 i +18V do programatora. Jest jescze taki problem na wymienionym układzie UL7523 nie daje się ustawić +25V. Czy również przy odłączonym bloku programatora złącze W701, powinno dać się ustawić napięcie +25V. Co może być jeszcze uszkodzone. układy wszystkie wymieniłem na nowe ?
Po wymianie nadal nie działa nie można załączyć żadnego programu. Napięcie zasilające dochodzi +42 i +18V do programatora. Jest jescze taki problem na wymienionym układzie UL7523 nie daje się ustawić +25V. Czy również przy odłączonym bloku programatora złącze W701, powinno dać się ustawić napięcie +25V. Co może być jeszcze uszkodzone. układy wszystkie wymieniłem na nowe ?