witam.
podchodze do pisania pracy magisterskiej.
moim zadaniem jest zaprojektowanie napędzania urządzenia z wykorzystaniem silnika (synchronicznego) tak, aby wyznaczany był kąt obrotu oraz za pomocą odpowiednich przekładni przekazywał napęd na popychacz...
sterownik juz mam zaprogramowany... kwestia mechanizmu.
proszę o pomoc
podchodze do pisania pracy magisterskiej.
moim zadaniem jest zaprojektowanie napędzania urządzenia z wykorzystaniem silnika (synchronicznego) tak, aby wyznaczany był kąt obrotu oraz za pomocą odpowiednich przekładni przekazywał napęd na popychacz...
sterownik juz mam zaprogramowany... kwestia mechanizmu.
proszę o pomoc