Pralka ta nie grzeje,po pomiarach grzałka i czujniki temperatury są OK.Ale bez schematu nie wiadomo co dalej mierzyc.Podejrzewam programator bo kolory przewodów to pomarancz ,proszę o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam