Witam jestem posiadaczem pralki Mastercook pfs 833 w której nawaliła prawdopodobnie grzałka wnioskuję to z tego że programator nie chce ruszyć gdy pralka powinna grzać wodę ,grzałka wody nie grzeje mierzyłem jej oporność miernikiem i nie ma przejścia przez nią ,czy ktoś wie jaką grzałkę muszę kupić lub zamiennik i jak ją wymontować ,z góry dziękuję i pozdrawiam.