Co sądzicie o zastosowaniu do nadajnika anteny samochodowej ?
A może anteny teleskopowe ?
Które rozwiązanie będzie miało większy zasięg ?
A może anteny teleskopowe ?
Które rozwiązanie będzie miało większy zasięg ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamomen_s napisał:A co sądzicie o tkiej antenie jak mają np. samochody Matiz ?
Czy jej długość będzie w miarę dopowiednia ?
Antene muszę wtedy umieścić pionowo co nie ?
_Ho_in:)ka_ napisał:A robią wogóle anteny samochodowe ze wzmacniaczem w stopce?? Jeżeli tak to w jakich? Bo aj się jeszcze z tym nie spotkałem...