Witam, jestem w trakcie kupna domku holenderskiego i tak się zastanawiam jak rozwiązać zasilanie (generator odpada ze względu na hałas i koszty bezyny) i wpadłem na pomysł aby kupić przetwornicę 12/230v 2000W do tego aku żelowy i ładowarkę do akumulatorów żelowych, aku około 60ah. Podpiąć przetwornice do aku a z przetwornicy zasilić między innymi prostownik i instalację w domku. Jak myślicie zda to egzamin, może macie jakiś inny pomysł???