Mam uszkodzony falownik V1000.
Problem polega na tym, że można falownik sparametryzować ale gdy chcę go włączyć nawet bez silnika wyskakuje błąd oC. Według listy błędów, jest to błąd przekroczenia prądu. Ale jest to nie możliwe.
Czy ktoś wie jakie moga być przyczyny takiego zachowania??
Problem polega na tym, że można falownik sparametryzować ale gdy chcę go włączyć nawet bez silnika wyskakuje błąd oC. Według listy błędów, jest to błąd przekroczenia prądu. Ale jest to nie możliwe.
Czy ktoś wie jakie moga być przyczyny takiego zachowania??