Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

komputer jest czysty nie ma wirusów i sie sam resetuje!!!!!

02 Lip 2004 11:59 1154 11
  • Poziom 10  
    Chciałem zapytać co może być przyczyną częstego resetowania się komputera (system nie zawsze chce się uruchomić, jak wyłącze na 5-10 min to potem chodzi ok 30 min). Ten problem zaczął się jak założyłem sobie internet drogą radiową. Wszystko w nim wymieniłem oprócz płyty głównej i dalej się tak dzieje. Bardzo prosze o odpowiedź.
  • Poziom 31  
    napisz coś więcej jaki to komp, zasilacz proc ile pamięci itp. a tak nawiasem wydaje mi się, że masz za słaby zasilacz i szybko się przeciąża i resetuje kompa
  • Poziom 14  
    wydaje sie ze moze sie przegrzewa sprawdz temperature czy sprawdzales na innym zasialczu ??? powyciagaj wszystkie urzadzenia z kompa odlacz siec i sprawdz czy sie restartuje
  • Poziom 24  
    Tez uwazam ze sie przegrzewa - rozkrec go i poogladaj elektrlolity - moga juz byc odstrzelone
  • Poziom 10  
    A jest moze jakiś soft, który testuje zasilacz?
  • Poziom 23  
    Proponuję jeszcze obejrzeć elektrolity na płycie głównej czy nie są wybrzuszone - te w okolicy procesora
  • Poziom 11  
    Trafił mi się kiedyś podobny przypadek . Okazało się że wentylator w zasilaczu był przytarty czy coś w tym stylu i miał za słabe obroty co powodowało przegrzewanie zasilacza i złośliwe resety kompa.
  • Poziom 23  
    jezeli zaczeło ci sie tak robic po założeniu netu może coś byc z kartą sieciową
    powodem restartu kompa jest też jeżeli masz system XP jest nieszkodliwy robak o nazwie W32 blasster powoduje iż po minucie w sieci restartuje komputer jest na to łatka
  • Poziom 32  
    Jaka masz plyte glowna ??? Jesli bdziewny ECS to przy wiekszej ilosci urzadzen nie radzi sobie ... na starszych ECS restart kompa to normalka, sprawdz jeszcze czy nie przegrzewa sie procek i ewentualnie ten zasilacz...
  • Poziom 31  
    czasami biosy maja mozliwosc ustawienia resetu na wypadek naglego wzrostu temperatury na procku. moze to to? ale watpie ja bym obstawil plyte mam ecs i czasem dzieje sie to samo.
  • Poziom 13  
    Mnie się wydaje że to procek się przegrzewa. Miałem taki przypadek jak wymieniałem cooler (nałożyłem za dużo pasty). Sprawdź czy nie jest za dużo lub za mało pasty między procek i coolerem.