Witam
Dziś spadł mi dysk, po upadu zaczoł dziwnie się zachowywać - BIOS go widzi, ale system nie odpala się z niego, ani jak z innego dysku (jak podepnę go jako drugi dysk). Wydaje on dzwięk taki jakby się ciągle "uruchamiał" (taki dzwięk po włączeniu zasilania). Ten upadek musiał coś spowodować w środku. Jednak abym tam sie mógł dostać przeszkadza mi ta górna klapka. Chcę ją zdjąć tak aby nic się dyskowi (nowego) nie stało. Problem tkwi w tym, że pierwszy raz spotykam się z dyskiem, którego klapka ma jakby zaczep w środku, który pcha ją na dysk.... Dysk: samsung 20 GB. Ktoś miał pewnie doczynienia z takim zatrzaskiem..... proszę o pomoc
GD
Dziś spadł mi dysk, po upadu zaczoł dziwnie się zachowywać - BIOS go widzi, ale system nie odpala się z niego, ani jak z innego dysku (jak podepnę go jako drugi dysk). Wydaje on dzwięk taki jakby się ciągle "uruchamiał" (taki dzwięk po włączeniu zasilania). Ten upadek musiał coś spowodować w środku. Jednak abym tam sie mógł dostać przeszkadza mi ta górna klapka. Chcę ją zdjąć tak aby nic się dyskowi (nowego) nie stało. Problem tkwi w tym, że pierwszy raz spotykam się z dyskiem, którego klapka ma jakby zaczep w środku, który pcha ją na dysk.... Dysk: samsung 20 GB. Ktoś miał pewnie doczynienia z takim zatrzaskiem..... proszę o pomoc
GD