Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterowanie centralny zamek renault 19 - TEA5500

16 Lip 2004 12:20 4484 4
  • Poziom 10  
    Witam
    probuje zaadoptowac pilota z innego renaulta to sterowania zamkiem w mojej renowce19 ... koder i dekoder na TEA5500 ... w pilocie nic nie zmieniam ... ale nie wiem czy dobrze zrozumialem specyfikacje do TEA5500 ... w dekoderze trzeba ustawic kod w odwrotnej kolejnosci jak w koderze ?? ...czyli pin E1 odpowiada E10, E2 - E9 itd i jeszcze pin podlaczony do H nie zmienaia stanu, a pin podlaczony do L(masy) olaczmy wogole, a piny odlaczone zmienic na L ... tak ???? ( przyklad: e1:H to w dekoderze e10:H , e2:L to w dekoderze e9:-- (odlaczamy), e3:-- (odlaczone) to w dekoderze e8:L itd....) ... tak to ma byc ??? ...bo tak zrobilem, ale nie dziala .. wczesniej probowalem ustawic dekoder identycznie jak koder ale tez nie dzialalo ... nie wiem czy problem jest w ustawieniu kodu czy w czym innym ... pilot wyglada ze jest sprawny ..pomocy :))
  • Poziom 37  
    a oscylatorek 4 razy szybszy?? ja też będę robił teraz takiego pilota wygląda na to że mam w odbiorniku Cosc 2,2nF wiec w pilocie dam 510p co do reszty to wydaje mi się, że dobrze rozumiemy tego PDFa
    Pozdrawiam
    PS zepnij układy bez IR tylko kablem i zobacz ja tak będę odpalał to.A takie pytanie ktoś wie co to za symbol diody (foto diody IR) jest w odbiorniku bo jednej mi brakuje
  • Poziom 32  
    Witam próbuje uruchomić zdalne sterowanie w renault.
    Pilot na TEA5500T odbiornik na TEA5500. Kodowania ustawiłem tak jak kolega powyżej pisze, czyli E1=E10, ...... E2=E9; L=>∞, ∞=>L, H=H,

Niestety nie działa, czy koledzy kórym się to udało mają jakieś wskazówki i mogą się podzilić.
    Pilot pochodzi z innego auta i jest sprawny, tzn są impulsy na diodzie I-RED.

Próbowałem nawet podać sygnał bezpośrednio z pilota na scalak i nic.
  • Poziom 37  
    No to może masz uszkodzony odbiornik ?