jak wyzej mam pytanie,
jak ktos wie niech napisze mi na gg
(3729475) lub na maila pontianack(_at_)op.pl jakim olejem mozna napelnic agregat lodowkowy i czy mozna to zrobic przez rurke ssaca?
agregat jest mi potrzebny do aerografu takze go wymontowalem i ogolacilem
prosze o odpowiedz!
dzieki
jak ktos wie niech napisze mi na gg
(3729475) lub na maila pontianack(_at_)op.pl jakim olejem mozna napelnic agregat lodowkowy i czy mozna to zrobic przez rurke ssaca?
agregat jest mi potrzebny do aerografu takze go wymontowalem i ogolacilem
prosze o odpowiedz!
dzieki