Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrome będzie miał wbudowany czytnik PDF

Dragas 19 Cze 2010 13:32 1648 3
  • Chrome będzie miał wbudowany czytnik PDF Google zaczyna pracę nad wbudowaniem przeglądarki plików PDF do Google CHROME. Podgląd plików PDF,, wyszukiwanie treści oraz ich powiększanie ma działać tak szybko jak w przypadku przeglądania zwykłych stron internetowych.
    Chrome chce się uniezależnić od wtyczki Adobe Reader. Aby zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo, pliki zostaną uruchomione w specjalnym, odizolowanym od systemu trybie (tzw. piaskownica). Po opracowaniu przez Google modułu PDf, przeglądarka zostanie automatycznie zaktualizowana. Na razie dostępna jest wersja testowa, która wymaga ręcznej aktywacji poprzez wpisanie w przeglądarce chrome://plugins. Na chwilę obecną bardziej zaawansowane funkcje nie są dostępne.

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    Dragas
    Poziom 26  
    Specjalizuje się w: programowanie, tworzenie stron www, elektronika
    Dragas napisał 1027 postów o ocenie 171, pomógł 76 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2008 roku.
    hektor190
    Poziom 10  
    Chrome - Google chce wiedzieć o Tobie wszystko..
    gts1991
    Użytkownik obserwowany
    Ja tam wolę Opere takę bajery mam do dawna :)
    lukas1121
    Poziom 17  
    Ja lubię Google i już dłuższy czas z nich korzystam.... jedynym mankamentem jest.... zapis wszystkich dosłownie wszystkich informacji na serwerach .... buuuu