witam
mam w domu wzmacniacz W-400 ze szkoły który wymaga naprawy
ma spaloną końcówkę , przedwzmacniacz i niewiadomo co jeszcze
układ ul 1111 w przedwzmacniaczu jest rozerwany na pół
tranzystory kd 503 w jednej końcówce są spalone
co muszę sprawdzić zanim wlutuję nowy ul 1111 bo niechciałbym żeby nowy też wybuchł i czy zamiast kd503 mogę dać 2n3055 nigdy nienaprawiałem takich wielkich wzmacniaczy i niechciałbym żeby przy naprawie spalił mi 20 tranzystorów
z góry dzięki za pomoc
mam w domu wzmacniacz W-400 ze szkoły który wymaga naprawy
ma spaloną końcówkę , przedwzmacniacz i niewiadomo co jeszcze
układ ul 1111 w przedwzmacniaczu jest rozerwany na pół
tranzystory kd 503 w jednej końcówce są spalone
co muszę sprawdzić zanim wlutuję nowy ul 1111 bo niechciałbym żeby nowy też wybuchł i czy zamiast kd503 mogę dać 2n3055 nigdy nienaprawiałem takich wielkich wzmacniaczy i niechciałbym żeby przy naprawie spalił mi 20 tranzystorów
z góry dzięki za pomoc