Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tytan DS300P "stara" a "nowa" wersja ust

07 Lis 2010 17:31 2718 3
  • Poziom 13  
    Witam

Na poczatek zaznacze nie nie jestem elektrykiem, nie znam sie zbyt na alarmach, mam tylko pytanie dotyczace 2 alarmow tytan ds300 zamontowanych w moich 2 pojazdach.

Pierwszy alarm kupilem ok 2.5 roku temu, a drugi tydzien temu.

Oba to DS300P.

Istrukcja jest nieco inna (w starym 15 parametrow do ustawienia w nowym 16 par.) . Wogole ustawienia obu alarmow sie troche roznia.

Juz podlaczylem drugi. "nowy" alarm.

"stary" ma oznaczenie na pudelku DS300-PA2U-2101-00A, nowy ma DS300-PA2U-2203-00A .

Mam pytania:

1. W starym nie widze w instrukcji opisu opcji wylaczenia calkowitego autouzbrajania alarmu (zeby po 35sek nie wlaczal sie sam) . Czy jest to mozliwe zeby WYLACZYC ta opcje w starym DS300 ? nie ukrywam ze przeszkadza mi ona troche i chcialbym sie tego pozbyc.
    W nowym byla taka opcja opisana w instrukcji i juz to wylaczylem.

2. W nowym za to przy kazdym wlaczeniu/wylaczeniu alarmu odzywa sie syrena, w starym tego nie bylo. Nie podoba mi sie to ze sie wtedy "odzywa".
    Nie widze w instrukcji obu alarmow opisu parametrow tak zeby to wylaczyc/wlaczyc.
    Wiec czy jest opcja zeby to wylaczyc w nowym ds300 ?

z gory dzieki za pomoc
    pozdrawiam
    Piotrek
  • Poziom 13  
    Kolego, a podrzucisz mi metode na wylaczenie syreny w nowej wersji podczas wlaczania/wylaczania alarmu ?
  • Poziom 13  
    co do problemu z pkt 2. to juz wiem- trzeba trzy razy w ciagu 3 sekund nacisnac przycisk otwierania na pilocie alarmu i mozna sobie w ten sposob wlaczyc/ wylaczyc dzwiek syreny przy wlaczaniu/wylaczaniu alarmu.