1. moja widza o samochodach jest raczej nikła. cytując pewnego publicystę, 'konstrukcja dzwonka od roweru jest dla mnie dziwna i niezrozumiała'.
2. problemy mam z polo (volksvagen). na benzynę. wyjęto z niego czujnik
temperatury. polała się jakaś czerwona lura. czujnik to EH2-12V, 30-20 i jeszcze 357919501. po wymianie miało być OK. nie jest.
3. szukam danych tego czujnika. napisać program dobierający się do niego (jeśli jest np. pędzony po CAN a nie zwykły termistor) jestem w stanie. mogłbym wówczas go wz\rzucić do gara z gotującą h2o i przećwiczyć.
4. samochód odpala na zimno OK. po złapaniu 60 st do 90, na gazie jedzie
poprawnie. na biegu jałowym zdycha i gaśnie. przepustnica była czyszczona.
5. spece mówią o czujniku lambda w kolektorze wydechowym, że jest
uwalony. (komputer diagnostyczny nie wyczuł sygnału z tej sondy)
6. uczonych w temacie uprzejmie proszę o podpowiedź, czy bulić 7stów za
sondę, czy może jakiś drut się urwał. i co o takim zachowaniu polo sądzą.
j.
2. problemy mam z polo (volksvagen). na benzynę. wyjęto z niego czujnik
temperatury. polała się jakaś czerwona lura. czujnik to EH2-12V, 30-20 i jeszcze 357919501. po wymianie miało być OK. nie jest.
3. szukam danych tego czujnika. napisać program dobierający się do niego (jeśli jest np. pędzony po CAN a nie zwykły termistor) jestem w stanie. mogłbym wówczas go wz\rzucić do gara z gotującą h2o i przećwiczyć.
4. samochód odpala na zimno OK. po złapaniu 60 st do 90, na gazie jedzie
poprawnie. na biegu jałowym zdycha i gaśnie. przepustnica była czyszczona.
5. spece mówią o czujniku lambda w kolektorze wydechowym, że jest
uwalony. (komputer diagnostyczny nie wyczuł sygnału z tej sondy)
6. uczonych w temacie uprzejmie proszę o podpowiedź, czy bulić 7stów za
sondę, czy może jakiś drut się urwał. i co o takim zachowaniu polo sądzą.
j.