Witam,
Zna ktoś może rozwiązanie które ma na celu ogrzewanie, lub co najmniej podgrzewanie układu centralnego ogrzewania.
Chodzi mi o to , że na działce mam dom - ocieplony, który w zimę rzadko odwiedzam, mam tam instalację centralnego ogrzewania z pompa obiegową i bojlerem z grzałeczką 2 kV do grzania wody użytkowej, przy okazji ogrzewa także układ CO . Normalnie centralne jest ogrzewane z pieca węglowo drzewnego przepływowego.
Teraz nikt tam nie pali.
W te mrozy to rozwiązanie jest niewystarczające. i mam pytanie,
Czy jest może jakieś niedrogie rozwiązanie typu grzałka zakładana na rurze CO, lub w szereg, która by podgrzewała wodę z CO ?
Zna ktoś może rozwiązanie które ma na celu ogrzewanie, lub co najmniej podgrzewanie układu centralnego ogrzewania.
Chodzi mi o to , że na działce mam dom - ocieplony, który w zimę rzadko odwiedzam, mam tam instalację centralnego ogrzewania z pompa obiegową i bojlerem z grzałeczką 2 kV do grzania wody użytkowej, przy okazji ogrzewa także układ CO . Normalnie centralne jest ogrzewane z pieca węglowo drzewnego przepływowego.
Teraz nikt tam nie pali.
W te mrozy to rozwiązanie jest niewystarczające. i mam pytanie,
Czy jest może jakieś niedrogie rozwiązanie typu grzałka zakładana na rurze CO, lub w szereg, która by podgrzewała wodę z CO ?