Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piórnik Kuby [MDF 5mm + fornir sosnowy]

radioaktiv 24 Oct 2004 14:25 10594 3
  • Zrobiłem sobie piórnik z 5mm MDFu, pociąłem go brzeszczotem, mimo dostepu do dość profesjonalnej piły, po prostu stwierdziłem że będzie większa satysfakcja po skończonej pracy,

po zrobieniu kolumn zostało mi trochę forniru, więc pomyślałem że użyje go do wykończenia piórnika, bo surowy MDF wyglądał masakrycznie, wstydziłbym się w nim trzymać nawet wierteł, kleiłem metodą na gorąco [żelazko + wyschniety wikol po obu stronach]

Na piórnik nałożyłem trzy warstwy lakieru półmatowego, również wewnątrz piórnika, teraz za każdym otwarciem z piórnika wydobywa się klimatyczny zapaszek który umila czas spędzany na lekcjah w moim liceum

Piórnik posiada ozdobę do otwierania którą wyryłem dobrze naostrzonym nożem kuchennym,

Piórnik przeszedł niedawno update, przykleiłem do niego plan lekcji, oczywiście DIY, żeby zachować klimat, żaden wydruk z drukarki,

Przepraszam za słabą jakość fotek, ale chwilowo dysponuje jedynie kamerką internetową

Cool? Ranking DIY
    Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    radioaktiv
    Level 15  
    Instalacja, konfiguracja sieci komputerowych, Naprawa komputerów. Puszczykowo, Mosina, Luboń, Komorniki, Poznań i okolice.
    888-707-623
    http://sieci-lan.net
    Has specialization in: serwisowanie komputerów, elektronika ogólna
    radioaktiv wrote 218 posts with rating 13, helped 2 times. Live in city Puszczykowo pod Poznaniem. Been with us since 2004 year.
    ZajecBaX
    Level 17  
    Praktyczna rzecz. Bardzo mi się -bardzo podoba.
    Wiele osób "również ja", buduje jakieś konstrukcje które, zaspokoją ich ambicje a jednocześnie pożądania materialne.
    Kto z nas, pokusił by się o zbudowanie tak banalnego przedmiotu?
    Ty pokazałeś że masz prawdziwą pasję i potrafisz włożyć w swoją pracę dużo serca.
    Uważam że do przyborów szkolnych będzie najodpowiedniejszy.
    000andrzej
    Level 37  
    Widzę, że ma podejrzanie grube te ścianki. Gdzie się toto otwiera i jak wyciąga się te ściągi? :D Wczoraj klocki lego, dziś piórnik, a co będzie jutro? :wink:
    Jak wytrzyma cały rok szkolny to pochwal się.
    Pozdrawiam
    nelik1987
    Level 31  
    powrót do strych casów ja takich piórników nie pmietam ale rodzice mi takie pokazywali no zawsze coś innego a nie tylko suby i wzmaki SUPER

pozrd.

nelik1987

____
    Zamknalem.
    tom