logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

vw passat b5 fl 2004r. 1,9 tdi problem z ogrzewaniem

salco 25 Lut 2011 21:56 11482 5
REKLAMA
  • #1 9204376
    salco
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 3
    Witam. Mam taki problem oto: Autko po nagrzaniu się do temp 90 stopni słabo grzeje. Ale przy wyższych obrotach np. 3000 zaczyna coraz lepiej grzać. Jest po wymianie pompy wody. Co zauważyłem jeszcze woda na wlocie do nagrzewnicy jest gorąca, ale ma słabe ciśnienie po przygazowaniu jest lepiej. Wylot jest letni. Przy starej pompie było jeszcze słychać na wyższych obrotach jak przelewa się woda, lecz teraz ucichło ale nie ma poprawy. Nie mam pojęcia co to może być.

    VW Passat B5 FL 2004r 1.9TDi 130KM. Climatronic.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 9205164
    ALLSTART
    Poziom 15  
    Posty: 99
    Pomógł: 14
    Ocena: 31
    w tych modelach pompa wody albo nagrzewnica i nic więcej
  • REKLAMA
  • #5 9205292
    kajaba autoserwis
    Poziom 30  
    Posty: 1178
    Pomógł: 118
    Ocena: 667
    Jak kolega wyżej napisał nagrzewnica > Sprawdź drożność jak się ta to czyszczenie jak nie to wymiana!
  • #6 13444254
    salco
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Ocena: 3
    Witam. Wszystkich i dziękuje za podpowiedź. Co do ogrzewania to nagrzewnica była mało drożna. Lekkie przeczyszczenie pomogło.
REKLAMA