Witam. Mam taki problem oto: Autko po nagrzaniu się do temp 90 stopni słabo grzeje. Ale przy wyższych obrotach np. 3000 zaczyna coraz lepiej grzać. Jest po wymianie pompy wody. Co zauważyłem jeszcze woda na wlocie do nagrzewnicy jest gorąca, ale ma słabe ciśnienie po przygazowaniu jest lepiej. Wylot jest letni. Przy starej pompie było jeszcze słychać na wyższych obrotach jak przelewa się woda, lecz teraz ucichło ale nie ma poprawy. Nie mam pojęcia co to może być.
VW Passat B5 FL 2004r 1.9TDi 130KM. Climatronic.
VW Passat B5 FL 2004r 1.9TDi 130KM. Climatronic.